O nás

Tento text som si dávala v hlave dokopy veľmi dlho. O nás? Ako to popísať ... Vždy ma bavili príbehy ľudí, ktorí začali z ničoho (a ešte viac príbehy mamičiek na materskej, ktoré niečo vybudovali). Bol to taký môj sen, byť pánom svojho času a robiť, čo človeka baví. Prvé torty som skúšala, keď bolo synovi len pár mesiacov a úprimne, keď teraz vidím prvé fotky, vôbec nechápem, ako som s tortami mohla byť spokojná :-). Postupne sa pridávali ďalšie a ďalšie nápady, a tak som sa do toho pustila poriadne - facebookový profil, webové stránky, torty pre dospelých a torty s najrôznejšou tematikou. Po rokoch práce v bankovníctve ma hrozne bavila a baví tá pozitívna spätná väzba, ktorú som dostávala a stále dostávam. Zostáva nám ešte pár mesiacov materskej, ale pomaly to vyzerá, že sa mi ten môj sen vďaka tortámNEtortám a hlavne Vám splní :-).

Menšie doplnenie po niekoľkých mesiacoch - začal rok 2018, materská skončila a my pokračujeme s tortouNEtortou ďalej, tak nám držte palce.

Doplnenie číslo 2, je rok 2019 a ak toto čítate, podarilo sa nám spustiť aj náš slovenských e-shop. Ďakujeme!

Všetky produkty, z ktorých sú naše torty pripravené, sú vyskúšané na vlastnej (a hlavne teda Vojtíkovej) koži. Pri každej torte nájdete vo fotogalérii fotku náplne, platí však, že radi upravíme ktorúkoľvek tortu podľa Vášho želania.

 Vďaka, Lucia

P.S. Vďaka, že ste dočítali až sem, ak sa Vám tortaNEtorta páči, držte nám palce a tiež môžete mrknúť na naše FB stánky alebo instagram @dortnedort alebo jednoducho len #dortnedort alebo #tortanetorta :-).

Späť do obchodu